Human Dignity

Evropská liga na ochranu lidské důstojnosti

 

bulletin.jpg

Ojedinělý zájezd na Altaj

Hlavním městem je Gorno – Altajsk (sever Altajské republiky). Hlavní tepnou je Čujský trakt, který se táhne ze severozápadu na jihovýchod. Altaj ale nejsou jen hory, ale také jezera. Každý místní vám tu bude vyprávět o Těleckém jezeře. Největší řeky tu jsou Katun a Biya. Soutok řek nakonec tvoří řeka Ob, jedna z nejdelších řek v Sibiři, která teče na sever do Severního ledového oceánu. Není nic přirozenějšího, než se vydat na cestu po Altaji a vychutnat si plodnost této země okořeněnou šamanskými rituály a tradicemi předků, kteří nás v této zemi doprovázejí ostřížím zrakem z onoho světa. Pokud se i vy chcete podívat do těchto míst, můžete využít nabídky přátel z Mezinárodní ligy na ochranu lidské důstojnosti, protože do Altaje bude odjíždět menší skupina lidí v období od 28. července do 7. srpna. Ubytování bude zajištěno na část pobytu v novém luxusním hotelu a na další část v dřevěných srubech s hygienickým centrem, vždy se snídaní. Celkem se navštíví tři oblasti.

Zajištěný je tento program:
- návštěva vesnice šamanů a kouzelného kamene,
- farma jelenů maral a sika (omlazovací koupele z parohů)představení produktů,
- údolí bylin, přírodní včelařství,
- zpracovávání altajských bylin (altajsko-tibetská medicína) a další.
- slavnostní večeře s místním gubernátorem a podnikateli o možnostech turistiky a podnikání tento kraj na svůj rozvoj čeká a nechce být závislí jen na Rusech a Moskvě (proto je možno vyúčtovat jako služební cestu doklad mezinárodního podnikatelského
setkání)

Inclusiv: ubytování, snídaně, doprovod a hlavně doprava zdarma a v podstatě kam si
řekneme pojedeme pobyt je ze strany místní obchodní komory dotován.

Každý účastník si musí zajistit platné turistické vízum (Praha, Brno, Karlovy Vary – 990,- Kč (pozvání dodáme) a letenku do Novosibirska (cena přibližně od 10 000 Kč (létá i přímý spoj z Prahy ).

Platba (ubytování, snídaně, převozy, program) bude cca 1 200,- EU na místě. Bližší informace
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Uzávěrka do 20.5.2013


Copyright © 2016. All Rights Reserved HUMANDIGNITY.EU, photo agency F.A.L., Web design BaRReta